VV Zeewolde
Team: JO 11-1   Team: JO 11-2
Klasse: Hoofdklasse   Klasse: 1e klasse
         
Trainer/Coach: Roy Jeurissen   Trainer/Coach: Bart Smallenbroek
Trainer/Coach:     Trainer/Coach: Arjan Kamps
      Trainer/Coach: Mirjan Somers
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Mohammed al Ismael   Linn Somers (K)
  Boris Dobrenoivc     Julian Smallenbroek
  Thijs Jeurissen     Wessel van de Boogaard
  Tom Koelewijn     Abdulkarim Eshak
  Bruno Veltmeijer     Noor Kamps
  Bender Visscher     Aram Shammout
  Lars Helfrich     Ivan Ibesh
  Lennon Henriquez     Kieran Passalacqua
  Lars Tibbe     Levi Mast
  Ruben Smid     "afgeschermd"
         
Team: JO 11-3   Team: JO 11-4
Klasse: 2e klasse   Klasse: 3e klasse
         
Trainer/Coach: Gunther Schulz   Trainer/Coach: Raymond Lodewijkx
Trainer/Coach:     Leider Nina de Jong
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Roos den Besten     Kay Murk (K)
  Kilian Lankreijer     Miran Osman
  Jasper Meinders     Jonathan Lodewijkx
  Dwayne Peer     Armin Dijkstra
  Jesse Bokhorst     Gio Bijlsma
  Daan van Dijk     Ray te Brake
  Warner Schulz     Thijn de Jong
  Wesam Nasli     Siem Vendrig
  Moriss van Winkel     Samuel Yousefian
  Mylo van Tol     Tigo Groenendaal
         
Team: JO 11-5   Team: JO 11-6
Klasse:  4e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Patrick Lahuis   Trainer/Coach: Omar Boumni
Trainer/Coach: Merlijn Gorlee   Trainer/Coach: Dennis Weerwag
Leider: Monique Kos   Trainer: Gerbrand Flos
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Mats de Boer     Jamal Boumni
  Gijs Franken     Tobias Brinker
  Senne Gorlee     Devano Pot
  Niels Muller     Pim van de Steeg
  Sven Brouwer     Milan weerwag
  Krijn Lahuis     Keano Kamp
  Sander Kos     Luca Visser
  Mats Schillemans     Levy van Dijk
  Lorencio Wedemijer     Thijs de Bruine
  Hugo Tromp     Jayden Beijnen
         
         
         
Team: JO 11-7   Team: JO 11-8
Klasse: 5e klasse   Klasse: 5e klasse
         
Trainer/Coach: Barry Dolle   Trainer/Coach: Arjo van de Berg
Trainer/Coach:     Trainer/Coach: Dave Jansen
Leider:     Leider:  
         
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Julian Dekker     Josiah van Vulpen
  Thomas Hartgers     Mart van de Velde
  Chevano Vedder     Julian van de Berg
  Ruben de Winter     Liam Brandwagt
  Luca Buist     Silas van Bruggen
  Jay Dolle     Luca Jansen
  Jelte Doormont     Casper Nagtegaal
  Seth Siepel     Sanne Pontsteen
  Anthonny Stanoyevich   Job Bouw
  Youseff Mskine      
         
Team: JO 11-9      
Klasse: 5e klasse      
         
Trainer/Coach: Kevin Galjee      
Trainer/Coach: Danny van Shaik      
Leider:        
         
Spelers:        
         
  Brian van Shaik      
  Emma Semanova      
  Antonio Gerges      
  Michael de Boer      
  Mike Galjee      
  Duncan Kettenis      
  Wessel Smit      
  Loi van Leijen      

Onze sponsoren