VV Zeewolde

SPELERSNIEUWS | Doelverdediger Romero Butz gaat voor de ambitie van vv Zeewolde

Romero maakte het afgelopen seizoen een ongekend aantal minuten en was op zijn collega van Zwart Wit ’63 na, de minst gepasseerde doelman in de klasse.
Die reeks van wedstrijden en resultaten wil hij graag voortzetten in het volgende seizoen #blijmee.

Romero over zijn beslissing: ‘Twee seizoenen geleden is de vereniging een nieuwe weg ingeslagen met het 1e elftal. Dit heeft gezorgd voor het (terug) komen van speler die iets extra’s kunnen waardoor het niveau in wedstrijden en trainingen enorm is toegenomen. Deze stap is mij als VVZ’er goed bevallen. Hier wil ik volgend seizoen graag mijn steentje aan bij blijven dragen’.

#vvzeewolde1samensterk

Met voetbalgroet,

Ger Blom | Voorzitter

Hoofdsponsor VV Zeewolde

Logo sportiquee

Onze sponsoren