VV Zeewolde

SPELERSNIEUWS : Youri Blom van NSC naar vv Zeewolde

In de voorbereiding naar het nieuwe seizoen heeft Youri Blom zich gemeld bij vv Zeewolde. Na een aantal goede gesprekken met Peter Epe c.s. en een ochtend op het sportpark heeft hij voor vv Zeewolde gekozen. Youri komt van NSC waar hij niet altijd op speeltijd kon rekenen. Of dat bij Zeewolde wel zo zal zijn is hij natuurlijk zelf voor verantwoordelijk. Peter Epe en Ruben Schipper zien in Youri een welkome versterking van de selectie en ook als Technische Commissie zijn we blij met de komst van Youri. Hij brengt hoe dan ook hoofdklasse ervaring mee en dat komt goed van pas bij het waarmaken van onze ambitie.

Youri over zijn overgang naar vv Zeewolde: “Ik heb mijn hele leven bij NSC Nijkerk gespeeld. Heb de jeugdelftallen tot aan de JO17 doorgelopen, daarna ben ik vervroegd over gegaan naar de senioren. Ik heb eerst 3 volle jaren in het tweede gespeeld om vervolgens kleine stapjes richting het eerste te maken. Tot een echte doorbraak is het helaas niet gekomen. Begin dit jaar kwam ik in contact met trainer Peter Epe. Uiteindelijk heb ik de moeilijke keuze gemaakt en ga ik NSC verlaten. Volgend seizoen ga ik voor vv Zeewolde voetballen. Het eerste elftal is enorm ambitieus en dat is echt waar ik naar opzoek ben. Hopelijk is deze nare (corona) tijd snel voorbij en gaan we elkaar zien op het voetbalveld!”

#vvzeewolde1

Hoofdsponsor VV Zeewolde

Logo sportiquee

Onze sponsoren