VV Zeewolde

Strijd om tweede plaats op de ranglijst op de Horst

Zaterdag 11-11 staat de 2e plaats op de ranglijst op het spel. Zeewolde ontvangt Fortissimo uit Ede en begint de wedstrijd met 1 punt voorsprong. 

De vraag is of vv Zeewolde zich heeft hersteld van de nederlaag tegen OVC'85. De tegenstander van zaterdag valt zeker niet te onderschatten. Voetballend is de ploeg uit Ede misschien nog wel beter dan OVC'85. De kwetsbaarheid achterin wordt gecompenseerd door scorend vermogen. Als Zeewolde het doel schoon weet te houden is de kans groot dat de ploeg uit polder als winnaar van het veld kan stappen. 

Ook al is de weersverwachting niet zo aantrekkelijk, op de Horst kan nog veel overdekt worden gevolgd en in de kantine is voldoende te krijgen om het warm te krijgen en te houden. Dus op naar de Horst in Zeewolde voor het ondersteunen van het 1e elftal van vv Zeewolde. 

De wedstrijd begint op de Horst om 15.00 en is via Twitter te volgen #zeefor

 

Onze sponsoren