VV Zeewolde

Teambuildingactiviteit TBM basis voor mooie competitiestart JO15-1

Afgelopen vrijdag heeft de JO15-1 de voorbereiding afgesloten in de vorm van een ware teambuildingactiviteit.
De ploeg van trainers Rutger en Ruben kregen in plaats van de gebruikelijke voetbaltraining een bootcamp aangeboden door Total Body Management (hierna TBM). TBM, onder leiding van de enthousiaste eigenaar Hessel Rommes, gaf met trainer Regilio inkijk in hun dagelijkse werk. De groep kreeg leuke en zware oefeningen voor de kiezen waarbij het samenwerken met elkaar als belangrijkste doelstelling gold.

Het enthousiasme heeft uiteindelijk geleid naar een mooi weekend. Na afloop van de leuke activiteit van TBM, wat wij als trainers overigens kunnen aanraden aan elk sportteam, sloot de JO15-1 de avond af met een lekker diner van FIKA, een groepsbespreking en een voetbalquiz.

Zaterdag werd de eerste competitiewedstrijd na een rommelige voorbereiding met 2-0 terecht gewonnen.

Wij willen TBM en in het bijzonder Regilio bedanken voor de training. Renée Meijer (eigenaresse FIKA) willen wij bedanken voor de gastvrijheid en de lekkere sportmaaltijd. Komende week weer hard trainen….

Onze sponsoren