VV Zeewolde

Notice: Undefined property: stdClass::$author in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 643

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 643

Notice: Undefined property: stdClass::$author in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 644

Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 644

Wedstrijd om het kampioenschap

Wordt Zeewolde kampioen of moet promotie via de nacompetitie worden bereikt ? 

Het kan in vele opzichten een memorabele dag worden. Zeewolde staat op het punt om kampioen te worden. Zelfs een gelijkspel volstaat voor de mannen van Peter Epe. Zeewolde heeft een veel beter doelsaldo dan de nummer twee op de ranglijst sv ’t Harde en twee punten voorsprong op de ranglijst. Het zou voor de eerste keer sinds het seizoen 2005-2006 zijn dat Zeewolde rechtstreeks promoveert.

Onze gasten zijn aan een fraaie 3e periode bezig. Door het verlies van SEH en de overwinning van EFC ’58 op WZC Wapenveld, is de ploeg uit Ermelo zomaar op de 2e plaats in de 3e periode beland. Zeewolde voert ok de 3e de periode aan. Dat betekent voor EFC ’58 een hele zware opgave om de 3e periode als nog binnen te halen: winnen met 3 doelpunten verschil. Aan het begin van het seizoen bestond nog wel de gedachte samen gedrageert , samen voor promotie. Zover is het voor EFC '58 niet gekomen. Onze gasten bezetten de 7e plaats op de ranglijst met 30 punten en een doelsaldo van +10. Met 50 doelpunten gemaakt bezet EFC de 2e plek van meest scorende ploeg. Romin Ahmadi heeft er maar liefst 20 gemaakt. Samen met Jorrick Priem nemen ze 34 van de 50 doelpunten voor hun rekening. Aan de kant van Zeewolde scoorde Reinier Joustra de meeste: 17 doelpunten. Voor Ronald Hoek en Pieter Blom met elk 9. Zeewolde schoot er wel 62 in tot nu toe. 

Zeewolde gaat voor het kampioenschap en zal alles uit de kast halen om dat resultaat te behalen. De ploeg van Peter Epe kwam de laatste wedstrijden niet in de problemen. Na de 1-2 bij Elspeet werden Reaal Dronten met 5-0 en EZC met 1-5 verslagen. blijkbaar heeft Peter Epe met zijn spelers de ideale mix gevonden om heel weinig kansen weg te geven en rustig te bouwen aan een overwicht dat uiteindelijk vanzelf resulteert in doelpunten. De eerder geconstateerde terugval na 15 minuten is bijna helemaal uit en de beslissing in het voordeel van Zeewolde valt steeds eerder in de wedstrijd. 

TIFO zal de wedstrijd omlijsten met de nodige acties. Zij doen hun best om eventuele overlast tot een minimum te beperken.

We roepen al onze leden die maar enigszins kunnen komen om dat ook te doen. Kom het eerste elftal toejuichen en aan moedigen op weg naar het kampionschap. De warming up begint om 14.00 de wedstrijd om 14.30. Zoals altijd is de toegang gratis. 

Mocht Zeewolde kampioen worden dan volgt de huldiging direct na de wedstrijd op het veld.  

We rekenen op een sportieve middag.... 

Het Bestuur

Hoofdsponsor VV Zeewolde

Logo sportiquee

Spelersklassement

KOP SPELERSKLASSEMENT

Tussenstand na 16 wedstrijden

Ronald low

 

1 Maurizio 6.841
2 Ronald 6.653
3 Denilcon 6.596
4 Romero 6.581
5 Reinier 6.521

Onze sponsoren