VV Zeewolde

Teamindeling

Team: MO17-1   Team: MO15-1
Trainer/Coach: Vacature   Trainer/Coach: Vacature
Leider: Vacature   Leider: Vacature
Speelsters     Speelsters  
  Wideline Brand     Jennifer vd Brink
  Regina Groeneweg     Marjolein de Winter
  Samira vd Vegt     Marit de Munnik
  Aura de Jong-Slagt     Isabella Nas
  Femke van Eijk     Thirza Aalvanger
  Nong-Yok Schulp     Saba Ahmedi Sheykhani
  Nadia Hakvoort     Maartje Heijns
  Emy vd Hoofd     Riva Verbij (keepster)
  Amerie Kortstam     Mirte Holwerda
  Annabel Slabbekoorn     Lisa Berendsen
  Merle Nicolina     Eline van Welsum
  Anouk Reijm      
  Lucy de Nooij      
  Melissa de Rooij      
         
Team: MO15-2   Team: MO13-1
Trainer/Coach: Cliff Booi/Pieter Blom   Trainer/Coach: Vacature
Leider: Cliff Booi   Leider: Vacature
Speelsters     Speelsters  
  Ylva Derks     Sanae Zaïdi
  Youandi Arendse     Stafanie Blom
  Denise Rebel (keepster)     Fleur Deusing
  Soraya Chakour     Lieke van Daalen
  Nienke Bloemheuvel     Luana Nicolina
  Britt Wijnands     Tamar Holwerda
  Sanne Nederveen     Constantina Galanidis
  Nina Booi     Nieuw lid toegezegd
  Lianne vd Steen      
  Widnie Brand      
  Charlotte Brinkert      
  Fleur Veerman      
  Eleni Galanidis      
Team: O19-1   Team: JO19-2
  Hoofdklasse     4e klasse
Trainer Martin Sibrandi   Trainer/Coach:  
Trainer Gary Watson   Leider:  
Leider        
         
Spelers:     Spelers:  
         
1 Bram Bakker      
2 Ezra Holwerda   1 Alex van Vliet
3 Jonne Houtstra *   2 Angelo Post
4 Julian de Roder   3 Dennis Nell
5 Kilian Roelofs   4 Dylan Stol
6 Lars van Kuilen    5 Ivan Korthof
7 Maikel Metz (K)   6 Jordy Balk
8 Mats Jansen   7 Justin Schrijver
9 Niels v Moolenbroek *   8 Laurens Buisman
10 Noah de Nooij   9 Liam Wijnacker
11 Olav Treur   10 Luc de Jonge
12 Rens Loos   11 Mark Smit
13 Roy Terweij (K)   12 Nicky Huisman
14 Ryan Verkruissen   13 Rens van Duijn
15 Simon Lammers   14 Ruben Vos
16 Tasja Beulens   15 Thijs Hania
17 Vincent van de Beek   16 Thorsten Zloch
  *Niels en Jonne onderdeel 1ste selectie      
         
Team: JO19-3   Team: JO19-4
  4e klasse     4e klasse
Trainer/Coach: Trainers/leiders   Trainer/Coach: Peter Brander
Leider:     Leider: Peter Brander
         
Spelers:     Spelers:  
         
1 Abdulraouf Hamoud   1 Amr Abdelnaby
2 Arno Gelderblom   2 Dano Brander
3 Bob Bleeker   3 Jim de Graaf
4 Chiel van den Hengel   4 Julian Grotenhuis
5 Conselo Mugeyo   5 Jurrian Pape
6 Iwan van Kooij   6 Kenley Woltheus
7 Joey de Rooij   7 Lars Hoffman
8 Joran Kroon   8 Lars Siepel
9 Joran van de Brink   9 Martijn Kraan
10 Jovino Cordilia   10 Paul Postma
11 Julian van Rijckevorsel   11 Renzo Wijnands
12 Rick Bokhorst   12 Ruben Balk
13 Sean Philips   13 Ruben Bron
14 Souheil Doweiry   14 Ruben Wemekamp
15 Thomas van de Linden   15 Tenzin Hoffius
16 Zafiro Schoonderwoert   16 Timo de Kleijn
  Hoofdklasse     1ste klasse
Team: O17-1   Team: O17-2
         
Trainer: Gert Visscher   Trainer Harry Sijm
Leider: Johan Roskam   Leider Jos Groot Koerkamp
         
Spelers:     Spelers:  
1 Collin van de Brink   1 Alejandro Smit
2 Danny Roelofs (K)   2 Axel Versteegden
3 Enno van Keulen   3 Frits van Esveld
4 Ezra Visscher   4 Jorian Kramer
5 Jesper Polkerman   5 Kay Rijswijk
6 Mathijs Lammers   6 Kyan van Lenthe
7 Raymond Melitz   7 Levi van Daalen
8 Robert Schagen   8 Liam Vaartjes
9 Sander van de Boogaard   9 Olivier Rink
10 Ties Ketelaar   10 Quinn Lintjens (K)
11 Tijmen Roskam (K)   11 Rick Groot Koerkamp
12 Tim Koelewijn   12 Sadjad Kawakoli
13 Tom de Boerdere   13 Sander Suithoff
14 Tommie Brouwer   14 Tjerk van Burken
15 Twan Krijkamp   15 Twan de Munnik
16 Wesley Mateheroe      
         
         
Team: JO17-3   Team: JO17-4
  4e klasse     4e klasse
Trainer/Coach: Michel Zrour   Trainer/Coach: Jacob Otto
Leider: Michel Zrour   Leider: Jacob Otto
         
Spelers:     Spelers:  
         
         
1 Aron Dekker   1 Chris de Boer
2 Axel Treur   2 Dirk van der Marel
3 Dave Zrour   3 Gijs Folkers
4 Davis Gjeta   4 Ian Dukel
5 Dico Zonneveld   5 Jarno Ramselaar
6 Jacco Petersen   6 Jasper Otto
7 Job Koelman   7 Johan van Leeuwen
8 Khalil Raman   8 Jord Siepel
9 Koen Postma (K)   9 Keusary Ahmad
10 Marnix Blik   10 Lars van Puffelen
11 Nelson Beekhuizen (K)   11 Lyam Bovenkamp
12 Rowan Berlijn   12 Mark van der Molen
13 Sem Calbo   13 Martijn Bon
14 Sten van Schaik   14 Michael Bloemheuvel
15 Thijs Houtveen   15 Nick van Kats
16 Thomas Petersen   16 Tycho van de Brug
17 Tom van Kampen   17 Wilco van der Voort (K)
18 Victor ter Velde      
Team: O16-1
  Hoofdklasse
Trainer: Arnoud Bostelaar
Leider: Jan Meijer
   
Spelers:  
1 Allard Straatsma
2 Brian den Boer
3 Lars Hut
4 Maarten Peerdeman (k)
5 Max Booi
6 Mees Eding
7 Michael Beekman
8 Rick Nell
9 Romeo Szaniewski
10 Stef Wiedijk
11 Teun de Groot
12 Timo Schrickx
13 Wesley Kippersluis
14 Wessel Jonk
  Hoofdklasse     1ste klasse
Team: O15-1   Team: O15-2
         
Trainer Ruben Schipper   Trainer Martijn Wortman a.i.
Trainer Rutger de Vries   Trainer Onbekend
Leider Onbekend   Leider Onbekend
         
Spelers     Spelers  
1 Jarne Polkerman/Maxime vd Bogaard   1 Jarne Polkerman/Maxime vd Bogaard
2 Arne Tergouw    2 Bianca Groeneweg
3 Bradley Kippersluis   3 Björn Somers
4 Daniel Akkermans    4 Chris Bos
5 Ella van de Brink   5 Emar Botter 
6 Finn Bruijgoms    6 Gerben Fakkert 
7 Jesse Koelewijn   7 Jesse Meerbeek 
8 Jonathan de Keijzer   8 Mees Liefhebber 
9 Mick Scharft    9 Merijn Korthof
10 Milan Termaten    10 Renzo Bisselink 
11 Milandu Hörcher    11 Rick van Keulen 
12 Niels Bonnema   12 Rosalie Versteeg
13 Nzuzo Kerkhof    13 Stijn Kaijser Bots 
14 Senne Entrop    14 Tygo Santingh 
15 Tristan de Graaf      
16 Zinedine Yakoubi      
         
         
Team: JO15-3   Team: JO15-4
  5e klasse     5e klasse
Trainer/Coach: Mark Fokker   Trainer/Coach: Rene de Groot
Leider: Rens Goldenberg   Leider: Raymond van der Loo
        Xander van Genderen
Spelers:   Spelers:
1 Ali Abdallah   1 Benjamin de Groot
2 Bas van den Hoek   2 Boaz Rhijnsburger                       
3 Daan Goldenberg   3 Coen van Kats
4 Jordy Groeneweg   4 Daan van der Loo                        
5 Joshua van 't Slot (K)   5 Gielijan v Leeuwen (K)            
6 Kynan van den Dolder   6 Jari Bongers                     
7 Lucas van Dijk   7 Jesper Offermans
8 Milan Bosman   8 Kamce Krstev
9 Nils v Schaik   9 Loran Dekker
10 Pim Karreman   10 Luca v Genderen                     
11 Rens Meerbeek   11 Marijn van de Kamp            
12 Renz van Huffelen   12 Olaf van de Kamp                
13 Sem Wijnacker   13 Raoul de Roder
14 Sjoerd Post   14 Robin Broenink                   
15 Timo Lodder   15 Romijn de Graaf                          
16 Walid Bouiba   16 Senna Fransen
17 Wouter Streefkerk   17 Tim Beelen                             
18 Yannick Fokker   18 Yassine Charrak                     
  Hoofdklasse
Team: O14-1
   
Trainer Jelle Kuit
Trainer Jesse Hoppen
Leider Onbekend
   
Spelers:  
1 Adam van Werrkhoven
2 Daan Bast
3 Dani de Graaf
4 Erik Brouwer
5 Floris Brand
6 Joeri Jongeneel
7 Jordy Gaal
8 Luc van den Brand
9 Malik Strosser
10 Peter Fakkert
11 Rik van de Molen
12 Sander Meltiz
13 Stan Groenenboom
14 Syb de Brouwer
15 Tom Sleijster
16 Tom van Delft
17 Wout  Vendrig
Team: JO 13-1   Team: JO 13-2
Klasse: Hoofdklasse   Klasse: 1e klasse
         
Trainer/Coach: Gert Visscher   Trainer/Coach: Rogere Lankreijer
Trainer/Coach: Luke Zwagerman   Trainer/Coach: Anthony van Hoeven
Leider/Trainer: Iwan Faber   Leider: Kees-Jan Nell
Leider/Trainer: Peter Beekman      
         
Spelers:     Spelers:  
  Muhammed Mouha     David Nell
  Thom Rook     Renzo Vogelsang
  Mauro Termaten     Roan Brakel
  Herwin van der Voort     Thomas de Jong
  Owen Watson     Lucas van Laar
  Naut Wiedijk     Tristan Lankreijer
  Alexander Dobrenovic     Timo de Valk
  Micha Koelewijn     Shakir Yakoubi
  Marijn van Middendorp     Luuk Hobbelink
  Hugo Noort     Twan Faber
  Abel Heijns     Majid Asaad
  Ben Pander     Floris Versteeg
  Jarik Smit     Merlijn Compagner
  Daniël Beekman     Najem Mouha
  Stan Rook     Stijn Bruinsma
         
         
Team: JO 13-3   Team: JO 13-4
Klasse: 2e klasse   Klasse: 5e klasse
         
Trainer/Coach: Joyce Bruinsma   Trainer/Coach: Danny Hermsen
Trainer/Coach: Rowan van der Vegt   Trainer/Coach: Martijn Kraan
Leider: Mark Kluijtmans   Trainer/Coach: Ruben Balk
Leider: Alexander van de Velde   Leider: Arnoud Kos / Mathé Paauw
         
Spelers:     Spelers:  
  Jesse de Jong     Daan Nederveen 
  Daniël Scholma     Levi Paauw
  Jemuël de Vos     Mathijs Kos
  Anco de Bruine     Timon de Rooij
  Sil van den Brand     Levi van Opijnen
  Rowen van den Brand     Daan Wijma
  Merlijn Brand     Robin Schouten
  Joah Duckers     Keano Hermsen
  Arthur Schep     Givano Spoelstra
  Rowin van der Kaa     Ids Roskam
  Max Kluijtmans     Michiel Meeuwis
  Huub van der Velde     Thom Voortman
  Jason Swagers     Johannes de Man
  Samuël van Dijk     Maarten Herman de Groot
  Tamara Holwerda     Ryan van Dulken
        Milan Vrij
        Isaiah Akondia
Team: JO 13-5      
Klasse: 5e klasse      
         
Trainer/Coach: Jarno Viveen      
Trainer/Coach: Bas van der Horst      
Trainer/Coach: Biem van de Water      
Leider: Christiaan Goudswaard      
         
Spelers:        
  Thijs van Gorkum      
  Niek Vink      
  Sem Vroegop       
  Tijl Veen      
  Bram Goudswaard      
  Boaz Rasing      
  Ruben van der Waals      
  Dante Schoppema      
  Noah Ruhl      
  Timon Suithoff      
  Stijn Steller      
  Caspar Rink      
  Vincent Egberts      
  Sven Scheen      
  Pol Cordoba Sierra      
  Yaron van de Vliert      
         
Team: JO 12-1   Team: JO 12-2
Klasse: 3e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Erik Vreeker   Trainer/Coach: Elroy Hogeweide
Trainer/Coach: Ruben ter Hoeve   Leider: Sandy vd Brink
Leider:        
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Jasper de Keijzer     Mihn Chu
  Jorieke van Burken      Jesse Baauw
  Luana Nicolina     Krijn van de Berg 
  Gaith Badleh     Tieme Tran
  Ryan Boonman     Levi van Dijk
  Yaron van de Weerdt     Robin Meijer 
  Dean Vreeker     Beer Rhijnsburger
  Nick Hermsen     Jason van de Brink
  Iwo Malkowski     Joep Rings
  Keano Groenendaal      Boaz Hoolsema
        Ryan Jekel
        Fleur Deusing
Team: JO 11-1   Team: JO 11-2
Klasse: Hoofdklasse   Klasse: 1e klasse
         
Trainer/Coach: Michiel Bibo   Trainer/Coach: Roy Jeurissen
Trainer/Coach: Michel Janssen   Trainer/Coach: Henk-Jan Plantinga
Trainer/Coach: Michel de la Mar      
Leider: Kirstin Nederveen      
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Noah Aalvanger     Boris Dobrenovic
  Mees Huijbers     Thijs Jeurissen
  Tijn Bibo     Tom Koelewijn
  Nick Gvozdenovic     Bender Visscher
  Milan Janssen     Bruno Veltmeijer
  Luca Looman     Sepp Traas
  Wesley de la Mar     Rinse Plantinga
  Robin Meinten     Tiede Jacops
  Noah Nederveen     Thijs Schillemans
  Kyana van Dijk     Mohammed Al Ismael
        Thom Lahuis
         
Team: JO 11-3   Team: JO 11-4
Klasse: 2e klasse   Klasse: 3e klasse
         
Trainer/Coach: Erik Oosterhof   Trainer/Coach: Mirjan Somers
Trainer/Coach: Mario Juffermans   Trainer/Coach: Bart Smallenbroek
         
Spelers:     Spelers:  
  Rik Blokhuis     Kilian Lankreijer
  Roan Losse     Lennon Henriquez
  Romeo Samuël     Roos den Besten
  Niek Juffermans     Linn Somers
  Romeo Matthijsen     Dwayne Peer
  Luka van de Berg     Julian Smallenbroek
  Fenna Schulz     Jasper Meinders
  Sem Oosterhof     Daan van Dijk
  Joël van der Ridder     Jesse van Bokhorst
  Lars Helfrich     Sem van Dijk
         
Team: JO 11-5   Team: JO 11-6
Klasse:  3e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Patrick Lahuis   Trainer/Coach: Erik van Laar
Trainer/Coach: Jason Postma   Trainer/Coach: Satish Ramsanjhal
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Job van Daalen     Daan Mouthaan
  Boris Steenbeek     Tess Hoekman
  Zackaria Stewart     Thomas van Laar
  Daan Veldman     Yaissa Ramsanjhal
  Robin Lagas     Wesley Vedder
  Krijn Lahuis     Bram Veldman
  Agyad Badleh     Zelmai Sabur
  Amjad Badleh     Shenouda Nashed
  Jesse Rink     Thomas van der Kolk
  Lars Tol     Riley Bramall
  Gide van Huffelen     Bram Frieswijk
         
         
Team: JO 11-7   Team: JO 11-8
Klasse: 4e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Gerard Schanzles   Trainer/Coach: Gerbrand Flos
Trainer/Coach:     Trainer/Coach: Merlijn Gorlee
Leider: Diederik vd Hull   Leider: Günther Schulz
Leider: Johan Schipper      
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Daylin Evers     Mika Brandsma
  Camiel Schanzleh     Niels Muller
  Mark van Dijk     Mats de Boer
  Julian van der Hull     Gijs Franken
  Jonathan Schipper     Warner Schulz
  Adam Sabhia     Mylo van Tol
  Martijn Nell     Senne Gorlee
  Jaimy van der Lee     Tim van Hoeven
  Yde Gall      
  Sven vd Bovenkamp      
         
         
Team: JO 11-9   Team: JO 11-10
Klasse: 5e klasse   Klasse: 5e klasse
         
Trainer/Coach: Omar Boumni   Trainer/Coach: Stef Poelhekke
Trainer/Coach: Ruben ter Hoeve   Trainer/Coach: Iwan van Kooij
Leider: Monique van Diemen   Leider: Monique Kos
         
Spelers:     Spelers:  
  Keano Kamp      
  Jamal Boumni     Jasmin vd Brink
  Milan Weerwag     Kim Riezebos
  Wessel van de Boogaard     Sander Kos
  Rheza Verbond     Loïs Poelhekke
  Tobias Brinker     Mathijs Steller
  Benjamin Youssefian     Levy van Dijk
  Hugo Tromp     Lorencio Wedemeijer
  Devano Pot     Mats Schillemans
        Constantina Galanides
         
Team: JO 9-1   Team: JO 9-2
Klasse: Hoofdklasse   Klasse: 1e klasse
         
Trainer/Coach: Arjan Kamps   Trainer/Coach: Raymond Lodewijkx
Trainer/Coach: Thomas Koldenhof   Trainer/Coach:  
         
Spelers:     Spelers:  
  Noor Kamps     Miran Osman
  Armin Dijkstra     Levi Mast
  Lars Tibbe     Tigo Groenendaal
  Aram Shammout     Vengino Pot
  Abdulkarim Eshak     Jonathan Lodewijkx
  Nasr Mskine     Youseff Mskine
  Ruben Smid     Kieran Passalacqua
  Ahmad Badla     Ivan Besch
         
         
Team: JO 9-3   Team: JO 9-4
Klasse: 3e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Reggy Vendrig   Trainer/Coach: Jason Postma
      Trainer/Leider Daan Dolle
Leider: Pascal Bijlsma   Leider: Stefan Murk
         
Spelers:     Spelers:  
  Thomas Hartgers     Kay Murk
  Siem Vendrig     Jay Dollé
  Chevano Vedder     Luca Buist
  Ruben de Winter     Jesper Mouthaan
  Ray te Brake     Jaysen de Voor
  Gio Bijlsma     Anthoniy Stanoyevich
  Julian Dekker     Jelte Doortmont
  Morris van Winkelen     Josiah van Vulpen
  Thijn de Jong     Casper Nagtegaal
         
         
Team: JO 9-5   Team: JO 9-6
Klasse: 5e klasse   Klasse: 5e klasse
         
Trainer/Coach: Arjo vd Berg   Trainer/Coach:  
Trainer/Coach: Maarten van Bruggen   Leider:  
         
Spelers:     Spelers:  
  Julian vd Berg     Tony Gerges
  Silas van Bruggen     Michael de Boer
  Maartje vd Velde     Mason Jekel
  Sanne Ponsteen     Samuël Yousefian
  Liam Brandwagt     Duncan Kettenis
  Stevie-Ann van Loon     Mike Galjee
  Gijs van Dam     "afgeschermd"
  Luca Jansen     Wessel Smit
  Seth Siepel      
Team: Team 1 Utrecht   Team: Team 2 Ajax
         
Leider: Anton Venema   Leider: Petra van Waveren
Leider: Jeroen van Leeuwen   Leider: Remco Slokker
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Jelle Meinders     Luke Slokker
  Joey Venema     Sem Dekker
  Luuk van Leeuwen     Sieb Hodselmans
  Auke de Leeuw     Daan Janssen
  Jayson Baumbach     Noah Hyckema
  Florian de Heus     Tijn Bruggen
  Rens de Kleer     Lenn Brander
  Kevin Strobos     Nikan Nosrati
         
         
         
Team: Team 3 FC Twente   Team: Team 4 PSV
         
Trainer/coach Bart Smallenbroek   Trainer/Coach: Rene Veldman
Leider: Rik van der Moolen   Leider: Joost van Zuijlen
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Tijn Smallenbroek     Jens Bibo
  Kai vd Moolen     Bart van Zuijlen
  Dylan Zubair     Jos van Bakel
  Sepp Toen     Stef Veldman
  Melvin van der Leek     Roan van Eerde
  Levi van der Zwet     Djestin van der Kort
  Samuel van Dijk     Floris Jan van Sligtenhorst
  Thayer Nasli     Samuel Pomstra
         
         
         
Team: Team 5 FC Groningen   Team: Team 6 Vitesse
         
Trainer/Coach: Stef Poelhekke   Trainer/Coach: Michel de la Mar
Leider: Hendrik Visser   Leider: Harry vd Nol
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Dija Alwakede     Olaf Helfrich
  Liam Visser     Collin Hoeve
  Ravi Poelhekke     Jari vd Nol
  Dean Ruwaard     Daley de la Mar
  Jake Ambtmeijer     Ravi Mainali
  Pepijn Tromp     Ivy-Djay van Grieken
  Jackson Lont     Levi de Boer
  Vigo van Elsland     Daan Randewijk
         
Team: Mini's (O6)
   
Trainer/Leider Reinier Joustra
Leider:  
   
Spelers:  
  Max Veurman
  Siem Joustra
  Ensar Yilmaz
  Wetzer Boaz
Team: Zeeleeuwen (O5)
   
Trainer/Leider Gert-Jan Scherrenburg
Leider: David Snel
   
Spelers:  
  Faas van Scherrenburg
  Daniel Snel
  Hugo Steffen
  Joost Calis
  Milan Vroegop
  Levi van Geffen
  Farah Boumni
  Sem Duits
  Bjorn Hoek

Onze sponsoren