VV Zeewolde

Speelschema

Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 5 januari  
13:30 Zeewolde G team Gemeente Vriendsch.
15:00 Zeewolde 1 Zeewolde Oud 1 Vriendsch.
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 12 januari  
12:30 Owios 2 Zeewolde 2 Vriendsch.
13:00 SV Zeist J019-1 Zeewolde J019-1 Vriendsch.
11:15 Go Ahead K J017-1 Zeewolde JO 17-1 Vriendsch.
12:00 Zeewolde JO17-2 BVV 31 JO17-1 Vriendsch.
11:00 Zeewolde J015-1 sv Laren J015-1 Vriendsch.
13:00 Zeewolde J015-2 Hoevelaken JO15-1 Vriendsch.
9:30 Zeewolde JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-2 Vriendsch.
  AFC Quick 1890 toernooi Zeewolde JO11-3 Toernooi
9:30 Zeewolde JO8-1 Zwart Wit JO8-1 Vriendsch.
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Dinsdag 15 januari  
20:00 Zeewolde 1 FC Horst 1 Vriendsch.
19:30 Zeewolde JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-1 Vriendsch.
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 19 januari  
15:00 Zeewolde 1 Otterlo 1 Vriendsch.
  Zeewolde 2   Speeldag 13  
12:00 Zeewolde J019-1 Hoogland J019-1 Vriendsch.
nnb SO Soest JO17-1 Zeewolde J017-1 Vriendsch.
12:00 Zeewolde JO17-3 BAS JO17-1 Vriendsch.
10:30 Zeewolde J015-1 Zeewolde J017-2 Vriendsch.
12:30 Zeewolde JO15-2 Swift 64 JO15-1 Vriendsch.
10:30 Zeewolde JO15-3 BAS JO15-1 Vriendsch.
10:30 Zeewolde JO14-1 Zwart Wit JO14-1 Vriendsch.
11:30 Zeewolde J013-1 IJsselmeervogels J013-1 Vriendsch.
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Donderdag 24 januari  
20:00 Kampen 1 Zeewolde 1 Vriendsch.
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 26 januari  
  Zeewolde 2   Speeldag 14  
10:30 sc Emmeloord J019-1 Zeewolde J019-1 Vriendsch.
12:30 Zeewolde J017-1 Roda 46 JO16-1 Vriendsch.
12:30 Zeewolde JO17-2 Reaal Dronten JO17-1 Vriendsch.
12:00 Zeewolde JO17-3 BAS JO17-1 Vriendsch.
13:00 Rohda Raalte J015-1 Zeewolde J015-1 Vriendsch.
12:30 DOS Kampen JO15-2 Zeewolde JO15-2 Vriendsch.
12:30 Zeewolde JO15-6 Veensche Boys JO15-2 Vriendsch.
10:30 Zeewolde J014-1 Urk JO14-2 Vriendsch.
11:00 Zwart Wit JO13-1 Zeewolde JO13-1 Vriendsch.
11:15 Zeewolde JO13-2 VVOG JO13-2 Vriendsch.
11:15 Zeewolde JO13-4 VVOG JO13-4 Vriendsch.
9:00 Veensche Boys JO13-3 Zeewolde JO13-5 Vriendsch.
11:15 Zeewolde JO13-6 VVOP JO13-3 Vriendsch.
9:00 Zeewolde JO11-1 Nunspeet JO11-1 Vriendsch.
10:00 Zeewolde JO11-2 VVOP JO11-1 Vriendsch.
9:30 Zeewolde JO11-7 Veensche Boys JO11-2 Vriendsch.
9:00 Veensche Boys JO11-3 Zeewolde JO11-8 Vriendsch.
9:00 Zeewolde JO9-4 VVOG JO9-4 Vriendsch.
10:00 Zeewolde JO8-1 VVOP JO8-1 Vriendsch.
9:00 Zeewolde JO8-3 VVOG JO8-5 Vriendsch.
10:30 Colmschate MO15-1 Zeewolde MO15-1 Vriendsch.
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Maandag 28 januari  
  Publicatie nummering voorjaarsreeks    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Dinsdag 29 januari  
19:00 Zeewolde M024 Hoogland M024  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 2 februari  
  Zeewolde 2   Speeldag 15  
15:00 Zeewolde J019-1 asvDronten JO19-1 Vriendsch.
13:00 Zeewolde JO19-3 BAS JO19-2 Vriendsch.
10:15 Stroe JO17-1 Zeewolde JO17-4 Vriendsch.
12:30 Zeewolde JO17-5 Swift 64 JO17-2 Vriendsch.
10:00 ESC JO15-1 Zeewolde JO15-2 Vriendsch.
11:15 Go Ahead JO15-3 Zeewolde JO15-3  Vriendsch.
11:00 BAS JO15-1 Zeewolde JO15-4 Vriendsch.
12:30 Zeewolde JO15-5 Nunspeet JO15-3 Vriendsch.
12:30 Zeewolde JO15-6 Nunspeet JO15-4 Vriendsch.
10:15 Zeewolde JO13-1 Lelystad JO13-1 Vriendsch.
11:15 Zeewolde JO13-6 Veensche Boys JO13-3 Vriendsch.
9:45 DTS JO11-2 Zeewolde JO11-2 Vriendsch.
9:30 VVOP JO11-2 Zeewolde JO11-4 Vriendsch.
9:00 Zeewolde JO11-5 BAS JO11-2 Vriendsch.
9:00 Veensche Boys JO11-2  Zeewolde JO11-9 Vriendsch.
9:00 Zeewolde JO11-10 Veensche Boys JO11-3 Vriendsch.
10:00 Zeewolde JO9-1 DSV 61 JO9-1 Vriendsch.
8:45 Veensche Boys JO9-1 Zeewolde JO9-2 Vriendsch.
9:30 VVOP JO9-2 Zeewolde JO9-3 Vriendsch.
9:30 VVOP JO9-5 Zeewolde JO9-5 Vriendsch.
10:00 Zeewolde JO8-1 Zeewolde JO8-2 Vriendsch.
       
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 9 februari  
  Zeewolde 2   Speeldag 16  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 12  
  Wedstrijdsponsor Zeewolde 1 HangBelly BBQ  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 15 februari  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 16 februari  
  Zeewolde 2   Speeldag 17  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 13  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Donderdag 21 februari  
20:00 Terschuurse Boys 1 Zeewolde 1 Vriendsch.
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 22 februari  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 23 februari  
  Voorjaarsvakantie 23 februari t/m 3 maart    
  Alle Zeewolde Teams Beker/Inhaal  
10:00 ESC MO15-1 Zeewolde MO15-1 Vriendsch.
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 1 maart  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 2 maart  
  Alle Zeewolde Teams Beker/Inhaal  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 8 maart  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 9 maart  
  Zeewolde 2   Speeldag 18  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 14  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 15 maart  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 16 maart  
  Zeewolde 2   Speeldag 19  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 15  
  Wedstrijdsponsor Zeewolde 1 Fysio Medisch Centrum  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Woensdag 20 maart  
19:30 DVS 33 M024 Zeewolde M024  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 22 maart  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 23 maart  
  Zeewolde 2   Speeldag 20  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 16  
  Wedstrijdsponsor Zeewolde 1 PWB Administaties  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 29 maart  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 30 maart  
  Alle Zeewolde Teams Beker/Inhaal  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 5 april  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 6 april  
  Zeewolde 2   Speeldag 21  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 17  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 12 april  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 13 april  
  Zeewolde 2   Speeldag 22  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 18  
  Wedstrijdsponsor Zeewolde 1 Mitra Thiele  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 12 april  
18:30 Pupillentrainerscursus op veld 2  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 20 april  
  Zeewolde 2   Speeldag 23  
  Overige Zeewolde Teams Vrij  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zondag 21 april  
  1e paasdag    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Maandag 22 april  
  2e paasdag    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 27 april  
  Meivakantie 27 april t/m 5 mei    
  Koningsdag    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 27 april t/m 5 mei  
  Zeewolde JO17-1 Berwick  
  Zeewolde JO15-2 Berwick  
  Zeewolde JO13-1 Berwick  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 3 mei  
  Keepersdag    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 4 mei  
  Zeewolde 2   Beker/Inhaal  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 19  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Maandag 6 mei  
  Start Ramadan    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 11 mei  
  Zeewolde 2   Speeldag 24  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 20  
  Wedstrijdsponsor Zeewolde 1 Konnex Reclame & Belettering  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 18 mei  
  Zeewolde 2   Speeldag 25  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 21  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 25 mei  
  Zeewolde 2   Speeldag 26  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 22  
  Wedstrijdsponsor Zeewolde 1 Lentink de Jonge  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Dinsdag 28 mei  
  Zeewolde  Nacompetitie  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Donderdag 30 mei  
  Hemelvaartdag    
9:00 Zeewolde JO14-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur Hoofdklasse
9:00 Zeewolde JO13-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 3e div
9:00 Zeewolde MO15-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e klasse
9:00 Zeewolde MO13-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e klasse
13:30 Zeewolde JO19-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur Hoofdklasse
13:30 Zeewolde JO17-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur Hoofdklasse
13:30 Zeewolde JO15-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur Hoofdklasse
13:30 Zeewolde MO17-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e klasse
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Vrijdag 31 mei  
19:30 Sparta Nijkerk M024 Zeewolde M024  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 1 juni  
  Zeewolde  Nacompetitie  
  OSM 75 Toernooi Zeewolde JO9-4 bev.ontv
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Dinsdag 4 juni  
  Zeewolde  Nacompetitie  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Woensdag 5 juni  
  Suikerfeest    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 8 juni  
  Zeewolde  Nacompetitie  
9:00 Zeewolde J013-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-6 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
13:00 Ome Jan toernooi    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zondag 9 juni  
  1e Pinksterdag    
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Maandag 10 juni   
9:00 Zeewolde J015-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-6 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
13:30 Zeewolde JO17-2 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde JO17-3 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde JO17-4 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde JO17-5 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Dinsdag 11 juni  
  Zeewolde  Nacompetitie  
Aanvangstijd Voetbalprogramma  Zaterdag 15 juni  
  Zeewolde  Nacompetitie  
9:00 Zeewolde J08-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J09-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-2 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-3 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-4 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-5 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-6 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-7 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-8 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-9 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-10 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
  Robur et Velocitas Toernooi Zeewolde JO13-1 bev.ontv
  Zomervakantie noord 13 juli t/m 25 augustus 2019  
  Zomervakantie midden 20 juli t/m 1 september 2019  
  Zomervakantie zuid 6 juli t/m 18 augustus 2019  

Onze sponsoren