VV Zeewolde

Speelschema

Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 9 maart  
  Zeewolde 2  Speeldag 18  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 14  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 16 maart  
  Zeewolde 2  Speeldag 19  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 15  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 23 maart  
  Zeewolde 2  Speeldag 20  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 16  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 30 maart  
  Alle Zeewolde Teams Beker/Inhaal  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 6 april  
  Zeewolde 2  Speeldag 21  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 17  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 13 april  
  Zeewolde 2  Speeldag 22  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 18  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 20 april  
  Zeewolde 2  Speeldag 23  
  Overige Zeewolde Teams Vrij  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zondag 21 april  
  1e paasdag    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Maandag 22 april  
  2e paasdag    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 27 april  
  Meivakantie 27 april t/m 5 mei    
  Koningsdag 27 april    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 4 mei  
  Zeewolde 2  Beker/Inhaal  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 19  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Maandag 6 mei  
  Start Ramadan    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 11 mei  
  Zeewolde 2  Speeldag 24  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 20  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 18 mei  
  Zeewolde 2  Speeldag 25  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 21  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 25 mei  
  Zeewolde 2  Speeldag 26  
  Overige Zeewolde Teams Speeldag 22  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Dinsdag 28 mei  
  Zeewolde Nacompetitie  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Donderdag 30 mei Hemelvaartsdag  
  Hemelvaartdag    
9:00 Zeewolde JO14-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur Hoofdklasse
9:00 Zeewolde JO13-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 3e div
9:00 Zeewolde MO15-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e klasse
9:00 Zeewolde MO13-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e klasse
13:30 Zeewolde JO19-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur Hoofdklasse
13:30 Zeewolde JO17-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur Hoofdklasse
13:30 Zeewolde JO15-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur Hoofdklasse
13:30 Zeewolde MO17-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e klasse
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 1 juni  
  Zeewolde Nacompetitie  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Dinsdag 4 juni  
  Zeewolde Nacompetitie  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Woensdag 5 juni  
  Suikerfeest    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 8 juni  
  Zeewolde Nacompetitie  
9:00 Zeewolde J013-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J013-6 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 2e t/m 5e klasse
13:00 Ome Jan toernooi    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zondag 9 juni  
  1e Pinksterdag    
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Maandag 10 juni 2e Pinksterdag  
9:00 Zeewolde J015-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
9:00 Zeewolde J015-6 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 4e klasse
13:30 Zeewolde JO17-2 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde JO17-3 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde JO17-4 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde JO17-5 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur 1e t/m 5e klasse
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Dinsdag 11 juni  
  Zeewolde Nacompetitie  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 15 juni  
  Zeewolde Nacompetitie  
9:00 Zeewolde J08-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J08-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur 1e t/m 3e klasse
9:00 Zeewolde J09-1 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-2 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-3 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-4 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
9:00 Zeewolde J09-5 Zeewolde Toernooi tot 12:30 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-1 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-2 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-3 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-4 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-5 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-6 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-7 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-8 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-9 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
13:30 Zeewolde J011-10 Zeewolde Toernooi tot 17:00 uur hkl t/m 5e klasse
  Zomervakantie noord 13 juli t/m 25 augustus 2019  
  Zomervakantie midden 20 juli t/m 1 september 2019  
  Zomervakantie zuid 6 juli t/m 18 augustus 2019  
       
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 31 augustus  
  1e Bekerronde    
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 7 september  
  2e Bekerronde    
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 14 september  
  3e Bekerronde    
Aanvangstijd Voetbalprogramma Zaterdag 21 september  
  1e speelronde competitie    

Onze sponsoren