VV Zeewolde
Team: JO 11-1   Team: JO 11-2
Klasse: Hoofdklasse   Klasse: 1e klasse
         
Trainer/Coach: Michiel Bibo   Trainer/Coach: Roy Jeurissen
Trainer/Coach: Michel Janssen   Trainer/Coach: Henk-Jan Plantinga
Trainer/Coach: Michel de la Mar      
Leider: Kirstin Nederveen      
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Noah Aalvanger     Boris Dobrenovic
  Mees Huijbers     Thijs Jeurissen
  Tijn Bibo     Tom Koelewijn
  Nick Gvozdenovic     Bender Visscher
  Milan Janssen     Bruno Veltmeijer
  Luca Looman     Sepp Traas
  Wesley de la Mar     Rinse Plantinga
  Robin Meinten     Tiede Jacobs
  Noah Nederveen     Thijs Schillemans
  Kyana van Dijk     Mohammed Al Ismael
        Thom Lahuis
         
Team: JO 11-3   Team: JO 11-4
Klasse: 2e klasse   Klasse: 3e klasse
         
Trainer/Coach: Erik Oosterhof   Trainer/Coach: Mirjan Somers
Trainer/Coach: Mario Juffermans   Trainer/Coach: Bart Smallenbroek
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Rik Blokhuis     Kilian Lankreijer
  Roan Losse     Lennon Henriquez
  Romeo Samuël     Roos den Besten
  Niek Juffermans     Linn Somers
  Romeo Mathijsen     Dwayne Peer
  Luka van de Berg     Julian Smallenbroek
  Fenna Schulz     Jasper Meinders
  Sem Oosterhof     Daan van Dijk
  Joël van de Ridder     Jesse van Bokhorst
  Lars Helfrich     Sem van Dijk
         
Team: JO 11-5   Team: JO 11-6
Klasse:  3e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Patrick Lahuis   Trainer/Coach: Erik van Laar
Trainer/Coach:     Trainer/Coach: Satish Ramsanjhal
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Job van Daalen     Daan Mouthaan
  Boris Steenbeek     Tess Hoekman
  Zackaria Stewart     Thomas van Laar
  Daan Veldman     Yaissa Ramsanjhal
  Robin Lagas     Wesley Vedder
  Krijn Lahuis     Bram Veldman
  Agyad Badleh     Zelmai Sabur
  Amjad Badleh     Shenouda Nashed
  Jesse Rink     Thomas vd Kolk
  Lars Tol     Riley Bramall
  Gide van Huffelen     Bram Frieswijk
         
         
Team: JO 11-7   Team: JO 11-8
Klasse: 4e klasse   Klasse: 4e klasse
         
Trainer/Coach: Wouter vd Lee   Trainer/Coach: Gerbrand Flos
Trainer/Coach: Sven Gall   Trainer/Coach: Merlijn Gorlee
Leider: Diederik vd Hull   Leider: Günther Schulz
Leider: Johan Schipper      
         
Spelers:     Spelers:  
         
  Daylin Evers     Mika Brandsma
  Camiel Schanzleh     Evan vd Bij
  Mark van Dijk     Mats de Boer
  Julian vd Hull     Gijs Franken
  Jonathan Schipper     Warner Schulz
  Adam Sabhia     Mylo van Tol
  Martijn Nell     Senne Gorlee
  Jaimy vd Lee     Giovanny Charrak
  Yde Gall     Niels Muller
  Sven vd Bovenkamp     Tim van Hoeven
         
         
Team: JO 11-9   Team: JO 11-10
Klasse: 5e klasse   Klasse: 5e klasse
         
Trainer/Coach: Omar Boumni   Trainer/Coach: Stef Poelhekke
Trainer/Coach:     Trainer/Coach: Iwan van Kooij
Leider: Monique van Diemen   Leider: Monique Kos
         
Spelers:     Spelers:  
  Keano Kamp      
  Jamal Boumni     Jasmin vd Brink
  Milan Weerwag     Kim Riezebos
  Wessel Boogaard     Sander Kos
  Rheza Verbond     Loïs Poelhekke
  Tobias Brinker     Mathijs Steller
  Benjamin Youssefian     Levy van Dijk
  Hugo Tromp     Lorencio Wedemeijer
  Devano Pot     Mats Schillemans
         
         

Onze sponsoren