VV Zeewolde

Notice: Undefined property: stdClass::$author in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 643

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 643

Notice: Undefined property: stdClass::$author in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 644

Notice: Trying to get property 'link' of non-object in /var/www/vhosts/vvzeewolde.nl/httpdocs/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 644

Ontvangen toernooi Uitnodigingen

Opgeven voor de uittoernooien graag via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.      
       
ACV 30-mei-2019 Assen JO7
ACV 31-mei-2019 Assen JO11/JO13
ABS Bathem 8-jun-2019 Bathmen JO/JO9/JO11/JO17
ABS Bathem 9-jun-2019 Bathmen JO13/JO15
Almere FC 30-mei-2019 Almere JO14/JO15/JO19
Almere FC 8-jun-2019 Almere JO8/JO13
Almere FC 9-jun-2019 Almere JO17
Ambras 7, 8 en 9 Juni-2019 Grathem Lagere Senioren
ARC-Heitinga  30-mei-2019 Alphen aan den Rijn J013
ARC-Heitinga  31-mei-2019 Alphen aan den Rijn J011
ARC-Heitinga  1-jun-2019 Alphen aan den Rijn J08/9
Arnhemse Boys 21-jun-2019 Arnhem JO14/JO15/JO17
asvDronten 22-jun-2019 Dronten G team
BAS 1-jun-2019 Biddinghuizen JO19
BAS 15-jun-2019 Biddinghuizen JO13/JO15
BAS 22-jun-2019 Biddinghuizen JO8/JO9/JO11
Bonifatiuscup 30 en 31 mei 2019 Dokum J013-/J015
CSV 28 8-jun-2019 Zwolle JO8/JO9/JO11/JO17  
CSV 28 15-jun-2019 Zwolle JO13/JO15
Delta Sport 1-jun-2019 Houten Meiden
DESTO 1-jun-2019 Utrecht JO8 t/m JO13
DVS 33 15-jun-2019 Ermelo JO15/M015/JO9/JO8/J013
DVV 1-jun-2019 Duiven Mini JO7, JO8 en JO9
DVV 2-jun-2019 Duiven JO11/JO13
Elspeet 15-jun-2019 Elspeet JO13
Emmeloord 1-jun-2019 Emmeloord J07 t/m JO12 en JO13 t/m J015
Emst 13 en 17 augustus Emst Senioren
Enter sv 22-jun-2019 Enter JO9/JO11/MO13
Enter sv 23-jun-2019 Enter JO13/JO15/Mini
Epe sv 15-jun-2019 EPE JO13/JO15
Flevoland Kampioenschap 8-jun-2019 Swifterbant JO9-1/JO11-1
Groen Wit 62 8-jun-2019 Apeldoorn JO13/JO14/JO15
GVVV 30-mei-2019 Veenenedaal JO11 8x8
HBC 22-apr-2019 Heemstede JO8/JO9/JO11/JO17 en JO19
Heerenveen 15-jun-2019 Heerenveen J012/J013
Heerenveen 16-jun-2019 Heerenveen Meiden
Heino 8-jun-2019 Heino JO13/JO15/JO17/MO15 en MO17.
Hoogeveen 15-jun-2019 Hoogeveen JO13/MO13/JO15
Hoogland 1-jun-2019 Hoogland JO8/JO9
Hoogland 15-jun-2019 Hoogland JO13/MO13
Hooglanderveen 22-jun-2019 Hooglanderveen JO13/MO13
Horst 15-jun-2019 Ermelo JO13
Joer 30-mrt-2019 Eindhoven JO11
Kampong 1-jun-2019 Utrecht JO8/JO9
Legmeervogels 15 en 16-jun-2019 Uithoorn JO7 t/m JO11
Lelystad 30-mei-2019 Lelystad JO6/JO9/JO11
Lelystad 1-jun-2019 Lelystad JO13
Lelystad 10-jun-2019 Lelystad Meiden
Mariënberg v.v. Weekend 31 mei Beerzerveld Senioren
NSC 8-jun-2019 Nijkerk JO6 t/m JO17
Nieuw Utrecht 22-jun-2019 Utrecht JO7 t/m JO11
Nieuw Utrecht 23-jun-2019 Utrecht JO12 t/m JO14
Nunspeet 15-jun-2019 Nunspeet JO13
Odin 59 7-apr-2019 Heemskerk JO8/JO9/JO11
Oranje Nassau 15-jun-2019 Almelo JO13/JO15/MO13/M015
OSM 75 1-jun-2019 Maarssen J08/J09/J011/J013/J014
OSM 75 2-jun-2019 Maarssen J014/J015
OSV 8 en 9 juni -2019 Amsterdam JO9/JO11/J015/JO17/M017
Oudewater fc 15-jun-2019 Oudewater JO13 opgeven voor 30 december
OWIOS 1-jun-2019 Oldebroek Veteranen
Rhoon 20-apr-2019 Rhoon JO7/JO8/J011
Rhoon 22-apr-2019 Rhoon J013/J014/J015
RKAV 8-jun-2019 Volendam JO14
RKAV 16-jun-2019 Volendam MO13/MO15/MO17
RKAV 22-jun-2019 Volendam JO8/JO9/JO11
RKAV 23-jun-2019 Volendam JO13
RKDES 8-jun-2019 Kudelstaart MO17/MO15/M013
RKVV Montagnards 14-jun-2019 Bergen L JO19/JO17
RKVV Montagnards 15-jun-2019 Bergen L JO13/JO15
RKVV Montagnards 16-jun-2019 Bergen L JO11/JO9/JO8/JO7
RKVV Emplina  20-apr-2019 Den Bosch JO8/JO9/JO11
RKVV Sportclub´25 8 en 9 Juni-2019 Bocholtz Dames en Meisjes
Rood Wit 62 20-apr-2019 Helmond JO13/JO15/JO17/JO19
SEC 1-jun-2019 Soest JO9/JO14
SEC 15-jun-2019 Soest JO13
SEH 15-jun-2019 Heerde JO23
S'Graveland 16-jun-2019 S'Graveland MO13/MO15/MO17
SKV 30-mei-2019 Wageningen JO11/JO13
SJS 7-sep-2019 Stadskanaal G team
Sparta  15-jun-2019 Nijkerk MO17 
Sportclub Enschede 16-jun-2019 Enschede JO11
Steenwijk 30-mei-2019 Steenwijk JO8/JO9/JO11JO15/JO17
Steenwijk 1-jun-2019 Steenwijk Mini/JO10/JO13/MO13/MO15/MO17
Unitas 2-jun-2019 Etten Leur J07
Unitas 8-jun-2019 Etten Leur J08/11/m13
Unitas 14-jun-2019 Etten Leur J013
Unitas 22-jun-2019 Etten Leur J013-2e div,3e div, hkl
Urk 1-jun-2019 Urk JO9 2e en 3e Klasse
Valleivogels 8-jun-2019 Scherpenzeel JO9/JO11
VDZ 25 en 26 mei-2019 Arnhem JO9/JO11/JO13/J015
Vogelenzang 25-mei-2019 Vogelenzang JO9/JO11/JO13/JO14
Voorwaarts 8-jun-2019 Twello JO8 t/m JO11
VRC 15-jun-2019 Veenendaal MO13/MO15
VTT 30-mrt-2019 Holten JO15/JO17
VTT 23-feb-2019 Ede MO13/MO15/MO17
VVOG 8-jun-2019 Harderwijk JO8 t/m JO11
VVOG  15-jun-2019 Harderwijk JO13/JO15
Wherevogels 1-jun-2019 Purmerend J013/J015
Wherevogels 2-jun-2019 Purmerend J015/J017
Wherevogels 15-jun-2019 Purmerend J08/J09/J011/M017/M015/M013
Wilsum 15-jun-2019 Wilsum 35+ en 45+
WMC 20 en 21 april 2019 Heerhugowaard J08/J09/J011/J013/M13/M15
WSV 15-jun-2019 Apeldoorn JO15
Zwaluwen Utrecht 8-jun-2019 Utrecht J07/8/m13
Zwaluwen Utrecht 9-jun-2019 Utrecht J09/11

Hoofdsponsor VV Zeewolde

Logo sportiquee

Onze sponsoren